Hokejbalový klub TJ Sršni Svitavy

08.07.2013 20:43

Výborným závěrem sezony roku 2013 byly dva turnaje minipřípravek.

Na turnaji ve Svitavách 28.4. postavil klub dokonce dva týmy, černý a žlutý tým. Černý, zkušenější tým dokázal celý turnaj vyhrát bez jediné prohry na turnaji. Tento tým ukázal ohromnou sílu, když dokázal ve třech utkání otočit nepříznivý stav a zlomit vítězství na svoji stranu.


Úplně poslední turnaj ve formátu 3+0 (bez brankáře) v Heřmanově Městci 15.6., byl při účasti tří pravidelně startujících celků, jakým si finálovým turnajem. Celky Svítkova, Ježků a Sršňů si to v posledním turnaji rozdali dvoukolově. Ve druhém zápase s domácími Ježky naši hráči ztratili dobře rozehrané utkání a ze skóre 4:1 byla "jen" remíza 4:4 po vyrovnání Ježků v poslední vteřině zápasu. V posledním zápase při stejném počtu bodů, právě s Ježky, byla jen jedna šance na vítězství. Porazit Eru Svítkov o minimálně 4 góly a vstřelit minimálně 5 branek. To co předvedli naši hráči, kdy jim vycházela každá kombinace, bojovali o každý míček a vzadu to jistil nepřekonatelný obránce, to nečekal ani největší optimista. Sršni rozstříleli Eru 9:2 a stali se vítězem turnaje.

Za hokejbalový tým TJ Sršni Svitavy pravidelně nastupuji i děti zaměstnanců firmy MIP.

www.hokejbal-svitavy.cz

 

Fotogalerie: Hokejbalový klub TJ Sršni Svitavy